Sipariş ile ilgili sorular

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Siparişiniz,talebiniz bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir.Bulunduğunuz ilin konumuna bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Sipariş verirken problem yaşıyorum;ne yapmalıyım ?

Sitemizde karşılaştığınız bütün problemlerle ilgili ya da düzeltilmesini,değiştirilmesini öngördüğünüz akışlarla ilgili Canlı Destek uygulamamızı kullanabilir veya 0850 532 75 60 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim ?

Sipariş iptal talebinizi,ürünleriniz kargoya verilmeden önce 0850 532 75 60 numaralı destek hattımızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme ile ilgili sorular ?

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Kredi kartı, banka kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile internet mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatlarına kdv dahil midir ?

Parponi.com internet mağazamızda satışı yapılan ürünler KDV dahil peşin fiyatlarıyla görüntülenmektedirler.

Taksitli alışveriş yapabilir miyim ?

Parponi.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartıyla taksitli ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ödeme aşamasında seçmiş olduğunuz kredi kartına göre taksit sayılarını görebilirsiniz.Sitemizde 9 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Bankanızın gerçekleştirdiği kampanyalara müdahale etme şansımız bulunmamaktadır.

İade ve değişim ile igili Sorular ?

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?

Parponi.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde,numara değişimi veya farklı bir ürün ile değişim için,teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ürün iade formunu doldurarak değişim talebinizi oluşturabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücretleri alıcıya aittir. Değişim için gönderilen ürün,bize ulaştığı tarih ile aynı gün içerisinde değiştirilir ve yeni ürün müşterinin adresine kargo edilir.Stiletto ve abiye ayakkabılarda sadece aynı kategori içerisinde renk ve numara değişimi yapılmaktadır. Ürünün kullanılmamış ve ambalajının bozulmamış olması,faturası ile gönderilmesi ve satılabilirliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün iade süresi 15 gündür.Ayakkabınızı kargo şirketinden teslim alırken,eğer kutuda ciddi şekilde deformasyon gözlemlerseniz;ürününüzü kargo personelinin yanında açmanız ve eğer üründe deformasyon varsa bu durumla ilgili tutanak tutturmanız tarafımızdan tavsiye edilmektedir.Defolu ürün iadelerinde, kargo ve diğer masraflar Parponi.com tarafından karşılanır.Kullanılmış ürünlerde iade kabul edilmemektedir.